Kňaz Nádí Swami Ravi sa venuje tejto duchovnej práci od roku 1988. Nádí v preklade znamená ten, ktorý číta osud a Swami znamená boh. Má ženu a malého syna, žije v Juhovýchodnej Indii v štáte Tamilnadu v meste Mayiladuthurai. Bude vašim empatickým čítačom. Spojí sa s vami z knižnice Palmových listov v Južnej Indii z mesta Vaitheeswaran Koil, z centra Sri Agasthiya Mahashiva Sukshama Naadi Astrology Centre.

Súčasťou čítania z môjho palmového listu bola aj veta: Aj vy budete v budúcnosti pomáhať ľuďom čistiť ich „karmu.“ Táto predpoveď sa naplnila… Vitaj!

Páv je symbolom Indie, ale symbolizuje aj dušu, víziu, duchovné prebudenie, slávu, ochranu, vedenie, nesmrteľnosť a posvätnosť, tak ako je aj symbolom krásy a má mnoho ďalsich vyznamov. Zvolila som si ho pre tento priestor so želaním, aby sa pred vami váš osud rozprestrel tak krásne, ako chvost páva.

Vaše rozhodnutie nájsť váš palmový list a nechať si z neho čítať, bude stretom a preľnutím dvoch kultúr, priestoru a času, minulosti naplnenej v súčasnosti a zážitok z čítania vášho palmového listu nech je pre vás dôkazom duchovna, siahajucim cez hranice času, náboženstiev a kultúr v jeden celok a poznanie, ktorým je láska.